Birebirsatis.com-Satılık, Kiralık, Otomobil, Emlak, Alışveriş Ürünleri
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Huzur Açık Hava Reklamcılığı


  Firma Bilgileri
  Telefon :
  (0534) 642 8555

  Fax :
  (0534) 642 8555

  GSM :
  (0538) 574 5179

  Web :
  huzurreklam.com

  Vergi Dairesi :
  BÜYÜKÇERKMECE

  Vergi Numarası :
  29650603555

  Kuruluş Yılı :
  2015

  İşletme Türü :
  Şahıs Firması

  Yetkili :
  CİHAN DİNDAR

  Yıllık Ciro :
  250,000 TL ve altı

  Çalışan Sayısı :
  5 Kişi ve altı

  Firma Hakkında
  2015 yılında kurulan Huzur Reklam; reklam, tabela, matbaa ve promosyon adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmete başlamıştır. Özünde; hizmet verdiği sektörün gelişmelerini yakından takip ederek, müşterine en iyi hizmeti sunmak vardır. Önce işi, sonra hedef kitleyi anlamaya çalışırız, her fikri ona göre düşünürüz. Sektörde yapılan işleri takip ederiz, yapılmamışı ararız. Sıfırdan bir marka oluşturmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Samimi olmayı severiz, ama ciddiyetsizliği kabul edemeyiz. Öz yoksa imaj ve kalite de yoktur; bunu iyi biliriz. Özgün olmak için fular ve kemik gözlük yetmez, bunu bilir ona göre çalışırız. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Müşterilerimizin sayısını, en iyi hizmeti verebileceğimiz seviyede tutmaya özen gösteririz. Çok merak ederiz, çok okur çok araştırırız. Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etkiyi yansıtmaktır. Amacımız, hayatın her anına doğru tasarımı, doğru algıyı yerleştirebilmektir. Huzur Reklam; reklam sektöründe geniş yelpazede hizmetler vermektedir.
  Konum
  Bu Kategorideki Diğer Firmalar
  Huzur Açık Hava Reklamcılığı
  2015 yılında kurulan Huzur Reklam; reklam, tabela, matbaa ve promosyon adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmete başlamıştır. Özünde; hizme
  Ses Ajans Reklam ve Tanıtım Hizmetleri
  Ses Ajans Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, 2016 yılında Saray ve çevresinde reklam, tanıtım ve gazetecilik hizmeti vermek için kurulmuştur.